Menu
Your Cart

Sürdin (Susturucu)

Sürdin (Susturucu)
Markalar: Denis Wick
Kompakt "ultra hafif çan içi seyahat için ideal Otellerde ısınmak ve pratik yapmak için mükemmel Ses aşırı derecede sönük Bu sessiz, en modern bas trombonlarına uyar Renk: Kırmızı Ağırlık: 0.16 kg..
3.389,01 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick susturucuları, mikrofon, solo veya bölüm çalma için - konumunun tam olarak istenen ses kalitesini verecek şekilde ayarlanabilmesine ek olarak, tüm Denis Wick susturucularının ayırt edici özelliği haline gelen mükemmel entonasyona sahiptir...
3.210,64 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick 'E.T.' sessizler, geleneksel tasarımın iyi tasarlanmış 'Vay' sessizleridir. Hepsi, tüpler içinde, uzatılmış veya çıkarılmış haldeyken iyi çalışır. Trombon ve bas trombon modelleri, genellikle zor olan düşük kayıtta özellikle iyidir...
2.853,90 TL
Markalar: Denis Wick
 Denis Wick uygulama sessizleri, belki de şimdiye kadar icat edilen en iyi öğretim yardımcısıdır. Her genç çalıcının gelişiminde çok önemli olan ve profesyoneller için vazgeçilmez bir 'otel sessiz'i olan IN TUNE ağrısız egzersiz ihtiyacını karşılamakla kalmazlar, aynı zamanda tüm hayati kap..
2.318,80 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick , ses kalitesi, tüm dinamik aralıklardaki tonlamaları ve mükemmel işçiliği ile dünya çapında beğeni toplamaktadır. Yüksek saflıkta bükülmüş alüminyum Parlaklık ve taşıma gücüne sahip olun mükemmel tonlama ..
3.567,38 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)