Menu
Your Cart

Hakkımızda

Firmamız 1999 yılından bu yana, Türkiye'de ki müzikseverlerin ve müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ticari ve sosyal faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiyenin bir çok bölgesine temsilciliğini yapmakta olduğumuz markaların toptan ve perakende satışını sunmaktayız. Altyapımızdaki zengin müzisyen kadromuz, ihtiyaçlarınızı gereği gibi değerlendirerek bizim için değil sizin için en uygun çözümleri üretmektedir.

Firmamızın başlıca faaliyet konusu müzik enstrümanları satışı ve ticaretidir. Bununla bağlantılı olarak her türlü müzik gereci, aksesuarı ve dökümanını temin edebileceğiniz firmamızda, toplu alımlarınız için uygun ödeme seçenekleri ile alım yapabilmeniz de mümkündür.

Müziği hobi olarak ele alanlardan tutun da profesyonel olarak uğraşanlara kadar geniş bir kullanıcı yelpazesine hizmet veren şirketimiz, gelecekte de sizin için çalışmalarına devam edecektir.

Kalitesi tüm dünyada kanıtlanmış önemli bir çok markayı ve özel olarak seçilmiş enstrumanları Türkiye'de beğeninize sunmaktayız.

Ayrıca, bakımı ve onarımı yapılması için enstrümanlarınızı işinin ehli kişilerin ellerine bırakabilirsiniz. Böylelikle bakım gereksinimlerinizde gideceğiniz tek adres YESS Müzik olacaktır.