Menu
Your Cart

Trombon Malzemeleri

Trombon Malzemeleri
Markalar: Denis Wick
Kompakt "ultra hafif çan içi seyahat için ideal Otellerde ısınmak ve pratik yapmak için mükemmel Ses aşırı derecede sönük Bu sessiz, en modern bas trombonlarına uyar Renk: Kırmızı Ağırlık: 0.16 kg..
3.389,01 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick susturucuları, mikrofon, solo veya bölüm çalma için - konumunun tam olarak istenen ses kalitesini verecek şekilde ayarlanabilmesine ek olarak, tüm Denis Wick susturucularının ayırt edici özelliği haline gelen mükemmel entonasyona sahiptir...
3.210,64 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick 'E.T.' sessizler, geleneksel tasarımın iyi tasarlanmış 'Vay' sessizleridir. Hepsi, tüpler içinde, uzatılmış veya çıkarılmış haldeyken iyi çalışır. Trombon ve bas trombon modelleri, genellikle zor olan düşük kayıtta özellikle iyidir...
2.853,90 TL
Markalar: Denis Wick
 Denis Wick uygulama sessizleri, belki de şimdiye kadar icat edilen en iyi öğretim yardımcısıdır. Her genç çalıcının gelişiminde çok önemli olan ve profesyoneller için vazgeçilmez bir 'otel sessiz'i olan IN TUNE ağrısız egzersiz ihtiyacını karşılamakla kalmazlar, aynı zamanda tüm hayati kap..
2.318,80 TL
Markalar: Denis Wick
Denis Wick , ses kalitesi, tüm dinamik aralıklardaki tonlamaları ve mükemmel işçiliği ile dünya çapında beğeni toplamaktadır. Yüksek saflıkta bükülmüş alüminyum Parlaklık ve taşıma gücüne sahip olun mükemmel tonlama ..
3.567,38 TL
Markalar: Gewa
*SPS®-system*Çan alanında Yastıklı kontrplak desteği*Slayt bölmesinde 5 - taraflı kontrplak kutu*Ekli aksesuar cebi*Sürekli takılı , yeni hızlı istif sistemi ile ayarlanabilen lüks sırt çantası askıları ( GEWA Sistemi)*Shoulder strap*Tenör trombone için*Yaklaşık cep boyut..
13.199,30 TL
Gewa Trombon Soft Case 253210
Stokta Yok
Markalar: Gewa
*Yüksek kaliteli Cordura 600 Denye*Yırtılmayan ve su geçirmez bir yapıya sahip*30 mm sünger dolgu maddesi*Çan alanı için kontrplak desteği*Kalıcı , ayarlanabilir lüks sırt çantası askıları bağlı*Yaklaşık cep boyutu 84 cm ..
4.280,86 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)